ליווי עסקי

השאר פרטים ונחזור אליך

מרגישים שהעסק הגיע למיצוי מצבו הנוכחי? רוצים לעבור לשלב הבא ולעלות מדרגה נוספת? ליווי עסקי – התשובה הטובה ביותר עבורכם!

לא מעט בעלי עסקים כיום בוחרים להיעזר בשירותיו של יועץ עסקי מנוסה ומיומן במטרה להתמודד עם מגוון קשיים ומהלומות לא צפויות. לווי עסקי יכול לסייע לכל עסק ממוצע שבקושי מספק לבעליו משכורת בסיסית מידי חודש, להפוך לעסק מצליח ופורח תוך תקופת זמן קצרה. מרגישים שגם בית העסק שלכם צריך לווי עסקי מקצועי? הגעתם למיצוי השלב בו אתם נמצאים ורוצים לעבור לשלב הבא? ליווי וייעוץ עסקי הם לגמרי התשובה עבורכם. אך רגע לפני שאתם ממהרים לבחור את היועץ העסקי הטוב ביותר עבורכם, חשוב לדעת שכיום יש לא מעט יועצים המתיימרים להצליח להוציא כל עסק מכל בעיה בהצלה, במקצועיות ותוך זמן קצר. כמה מהם באמת מצליחים לעשות זאת? לא הרבה. לכן, אל לכם לבחור באופן שרירותי את היועץ הראשון שתצליחו לאתר. ליווי עסקי מקצועי שיצליח להרים את בית העסק שלכם לגבהים שהייתם רוצים לראות אותו, חייב להיעשות על ידי יועץ מקצועי ומיומן שעוסק בתחום לא מעט שנים ומכיר לעומק את העולם העסקי, התחום של העסק שלכם, אפיקי ההלוואות הקיימים בכל התנאים ועוד. אז רגע לפני שאתם מתחילים בהליך ליווי עסקים קטנים מקצועי שיזניק אתכם קדימה, אספנו עבורכם כמה נקודות חשובות שכדאי שתכירו אודות הליך הבחירה הטוב ביותר של ליווי עסקי לעסק חדש או ליווי עסקי לעסק קיים בכל גודל.

יועץ עסקי מקצועי יבחן לעומק את מצבו של בית העסק שלכם, לרבות הוצאות, הכנסות, ביקוש ויכולת התפתחות עתידית

ראשית, חשוב להבין שרוב ככל אנשי המקצוע המציעים לכם ליווי עסקי, ידעו למסור לכם לא מעט מידע אודות משנתם הברורה להצלחה העסקית שלכם. כל יועץ עסקי מכיר לעומק את כלל המלצותיו, המיתוסים הוא אוהב לנפץ, הדרך הברורה שלו להצלחה והטעויות השכיחות ביותר שהוא נאלץ לתקן בכל בית עסק שהוא מגיע להעניק לו שירותי ליווי וייעוץ עסקי. כלל ההכנות הללו מצליחות להרשים לא מעט בעלי עסקים הסבורים כי אכן עומד מולם אדם שמבין היטב את רזי בית העסק המצליח ויודע לקדם בתי עסקים רבים לפסגת ההצלחה. לכן, חשוב מאוד להקפיד לבדוק כמה שיותר אפשרויות של יועצים עסקיים שונים, למרות שתצאו מורשמים מאוד כבר מפגישתכם הראשונה עם היועץ הראשון. הרושם הראשוני נובע הן מידיעותיו והכנתו של כל יועץ והן מהרצון העז שלכם לקדם את בית העסק מהר ככל האפשר. מסיבה זו בעלי עסקים רבים לא באמת בודקים לעומק מגוון אפשרויות של שירותי ליווי וייעוץ עסקי, אלא מסתפקים ביועץ הראשון איתו הם נפגשו. בחירה נכונה חייבת לכלול כמה אפשרויות שונות כך שתוכלו לבחור מבין כולם את היועץ המקצועי והמתאים ביותר עבורכם.

רוצים להתחיל בהליך הליווי העסקי ולא מצליחים לבחור יועץ? הנה לכם כל הדגשים החשובים שיעזרו לכם לבחור נכון

לאחר שהצלחתם לאתר כמה יועצים המציעים שירותי ליווי צמוד לעסקים, כדאי לערוך השוואה בין כולם בכמה משתנים חשובים. שנות הניסיון בתחום, היכרות מעמיקה עם התחום הנקודתי של בית העסק שלכם, היכרות עם כל מסלולי הלוואות לעסקים וכמובן, חיבור אישי שיבטיח שתקבלו שירות מלא ומיטבי. בחירה נכונה ביועץ מקצועי ומיומן אכן תצליח להזניק את בית העסק שלכם לגבהים שעדיין לא הכרתם. אך לפני החלומות הגדולים, יש לא מעט עבודת שטח פרקטית שתהיו חייבים לעשות בצורה יסודית ומקצועית. אז מאיפה מתחילים? בשלב הראשון של הליך ליווי לעסקים, כמעט כל יועץ יבקש לראות את התוכנית העסקית שלכם. התוכנית העסקית היא בעצם תוכנית סדורה שלה קדמות בית העסק בהתבסס בעיקר על נתוני ביקוש, היצע, הכנסות והוצאות. התוכנית העסקית בעצם מהווה את החזון של בית העסק לעוד מספר שנים קדימה. חשוב להדגיש ולומר כי ישנם יועצים הטוענים שהתוכניות העיסקיות אינן חשובות כל כך בשל העובדה הפשוטה שלא ניתן לתכנן תוכניות עסקיות לעוד שנים ארוכות קדימה. כך או כך, חשוב להבין כי התוכנית העסקית היא חלק בלתי נפרד מתעודת הזהות של בית העסק שלכם. כל הליך ליווי עסקי, ליווי בנקאי, ליווי כלכלי לחברות, ליווי עסק קטן, ליווי עסקי לעסק חדש, לייוי עסקי לעסק קיים מצריך להכיר לעומק את התוכנית העסקית של בית העסק שלכם.

הכנסות מול הוצאות – אתם חייבים להיות חדים על כל שקל שנכנס לבית העסק או יוצא ממנו!

נקודה נוספת שתתבקשו לחדד כבר בתחילתו של ליווי עסקי היא הכנסות מול הוצאות. כיום יש לא מעט בעלי עסקים שלא מכירים במדוייק את סך ההכנסות שלהם לעומת סך ההוצאות מידי חודש. התנהלות כלכלית היא הבסיס לכל עסק מצליח ולכן חשוב שתכירו כל שקל שיוצא וכל שקל שנכנס לבית העסק שלכם. תוכנית ליווי עסקי תדרוש מכם לרדת לפרטים הקטנים ולהכיר היטב את כל ההוצאות שלכם. במידה ותגלו שההוצאות גדולות מידי, מה שמהווה את אחד המכשולים הגדולים בדרך לעליית המדרגה לה אתם מייחלים, תתבקשו להעריך את נחיצותן של ההוצאות השונות. לדוגמה, במידה וכלל הוצאות בית העסק שלכם מחולקות לחמישה אפיקים שונים כמו שכירות, שיווק, עובדים, סחורה וחשבונות, תידרשו לאתר את אפיק ההוצאה הכי פחות חשוב ולראות האם ניתן להקטין את ההוצאות. לעיתים, בדיקה זו מגלה לבעלי עסקים רבים שהם שופכים כספים רבים מידי חודש ללא כל צורך על אפיקים יקרים בעשרות אחוזים. המקרה השכיח ביותר הוא רכישת סחורות במחירים מופקעים. עסקים חדשים בעיקר לא אחת נדרשים לשלם מחירים גבוהים בעשרות אחוזים על אותה סחורה שכל המתחרים קונים במחירים מוזלים. לכן, חשוב לבדוק היטב את הדברים ולאתר את נקודות החולשה שניתן לשפר בהוצאות בית העסק.

איך ייתכן שאתם מקטינים הוצאות ומרוויחים פחות? נקודה חשובה שחשוב שתכירו!

אך חשוב להדגיש, לא מעט בעלי עסקים הנדרשים לשירותי ליווי עסקי הם בעלי עסקים שעשו שיקולים לא נכונים באשר לנחיצותן של הוצאות בית העסק. הם בחרו לוותר או לכל הפחות לקצץ את התקציב הפונה לשיווק, פרסום או העסקת עובדים ללא הבנה שאפיקים אלה קשורים באופן ישיר לסך ההכנסות של בית העסק. ככל שתשווקו נכון את בית העסק שלכם, כך כמות הלקוחות שלכם תגדל. הוצאות השיווק הן חיוניות לכל בית עסק ולכן גם אם אתם מרגישים שהתוצאות לא ממהרות להגיע, אל לכם לפגוע בהפיק הוצאות זה. מה שכן נכון לעשות זה לייעל כל הזמן את כל הוצאות השיווק שלכם במטרה לוודא שהן אכן עושות את העבודה המיטבית שהן יכולות לעשות. בדומה לכך, ישנם לא מעט בתי עסקים שמצמצמים את ההוצאות על עובדים ובסך הסיכון הכללי הם מרוויחים פחות. אם הורדתם עובד אחד וחסכתם כ 10,000 שקלים מידי חודש, אך עובד נוסף בבית העסק הצליח לגרום ללקוחות שלכם לקבל שירות טוב יותר כך שהם קנו יותר, ייתכן שלאחר הוויתור עליו הכנסות בית העסק שלכם ירדו ב 15,000 שקלים מידי חודש, מה שאומר שחיסכון לא נכון גרם לכם להפסדים. ליווי עסקי בתחום זה הוא נצרך במיוחד וכל יועץ עסקי מקצועי ומיומן המכיר לעומק את תחום בית העסק שלכם, ידע להעריך היטב את מוקדי ההוצאות שחשוב לקצץ ואת אלה שחשוב לשמור עליהם או אף להגדיל אותם.

נקודה נוספת וחשובה לא פחות – ליווי כלכלי והיכרות עם כל אפיקי ההלוואות השונים!

נקודה נוספת וחשובה לא פחות היא ליווי כלכלי לחברות. כיום יש לא מעט אפשרויות של הלוואות לעסקים השונות זה מזה בעיקר בתנאים ובריביות. יועץ עסקי מקצועי המכיר היטב את כל אפיקי ההלוואות ידע להמליץ לכל לקוחותיו על ההלוואות הטובות והכדאיות ביותר. הלוואה בערבות מדינה לעסקים קטנים ובינוניים נחשבת לגדולה מכולן עם תנאים טובים במיוחד. חשוב לדעת כי הסיבה המרכזית בגינה ההלוואות מיועדות בעיקר לעסקים קטנים ובינוניים היא בגין רמת הסיכון הגבוהה בעסקים אלה. עסקים גדולים נחשבים ליציבים ועמידים יותר כך שיש להם לא מעט אפשרויות של קבלת הלוואות. אז איך זה עובד? מאוד פשוט, למרות שהבנקים לא ששים להעניק הלוואות לעסקים המוגדרים כבעלי סיכון גבוה, המדינה בוחנת היטב את בית העסק ומעניקה את ערבותה לכך שהעסק אכן יצליח לעמוד בסך כל החזריו. במידה והעסק לא מצליח, המדינה משלמת כ 70% מסך ההלוואה. אז לפני שאתם בוחרים ליווי עסקי, ליווי וייעוץ עסקי, ליווי כלכלי לחברות, ליווי לקבוצות רכישה, ליווי עסק קטן, ליווי עסקי לעסק חדש, ליווי עסקי לעסק קיים או ליווי צמיד לעסקים, חשוב שתכירו את כלל הנקודות שצויינו מעלה כך שתצליחו לבחור נכון.

ליווי עסקי 390
ליווי בנקאי 90
30
10
ליווי עסקי לעסק חדש
ליווי וייעוץ עסקי
ליווי כלכלי לחברות
ליווי לקבוצות רכישה
ליווי עסק קטן
ליווי עסקי לעסק קיים

 

התקשר דילוג לתוכן