זכיינות

השאר פרטים ונחזור אליך

זכיינות – כל מה שחשוב שתכירו על מודל הזכיינות!

הליך הקמת עסק במודל זכיינות אינו מורכב במיוחד ומבטיח את הנאתם של שני הצדדים בלא מעט יתרונות. אם גם אתם חושבים על פתיחת בית עסק בכל תחום שהוא, חשוב לדעת כי הקמת עסק במודל זכיינות יכול לסייע לכם לחסוך את כל עבודות השיווק וההוכחה כי אתם אכן מציעים לכל לקוחותיכם שירות טוב או מוצר מנצח. יזמים רבים כיום בוחרים לפתוח לא מעט עסקים בשיטה זו בכל רחבי העולם אשר מצליחה להוכיח את עצמה פעם אחר פעם כיעילה ומוצלחת. מעבר לכלל היתרונות השיווקיים שנציג מטה, ישנם גם יתרונות כלכליים לשני הצדדים ולכן חנויות רבות בכל רחבי העולם עובדות בשיטת הזכיינות. אז איך זה עובד אתם שואלים? בכלליותו של דבר, בתי עסקים מצליחים עם מודל יסקי שמוכיח את עצמו, שירות טוב או מוצר מנצח שרוצים להגדיל את עצמם יכולים להציע ליזמים חדשים זכיינות. בעצם הם מציעים ליזמים לשכפל את בית העסק שלהם בהתאם לנהלים הקבועים בניהולם של היזמים. חשוב להדגיש ולומר כי לא כל בית עסק יכול להציע את עצמו ליזמים צעירים אלא רק כאלה העונים על לא מעט קריטריונים המוכיחים שיש פוטנציאל גדול להצלחה במודל העסקי, באופן ההתנהלות, באופן ההכנה או ביחס ללקוחות. ככל שיש יותר הוכחות ברורות שבית העסק אכן מוכן לשכפול, כך הסיכויים שיזמים ירצו ליהנות מזכיינות החנות ולהתחיל בהליך שכפול בית העסק.

אספנו עבורכם את כל היתרונות הגדולים ביותר לשני הצדדים

אז מהן כל היתרונות שהזכיין מקבל אתם שואלים? אספנו עבורכם את רשימת היתרונות הגדולים ביותר. ראשית, כל יזם הבוחר בהליך הקמת עסק במודל זכיינות נהנה מהמוניטין והשן הטוב של בית העסק אותו הוא מבקש לשכפל. בית עסק מצליח שעמל רבות על שמו הטוב והצליח להשיג אותו לאחר אין ספור שיטות שיווק ופרסום, שיפור המוצר או השירות ואיסוף מועדון לקוחות חוזרים וממליצים, מעביר את כל השם הטוב שבנה ליזם החפץ לפתוח עסק בשיטת הזכיינות. חשוב לדעת שישנם עסקים רבים שלא מצליחים לייצר שם טוב ולקוחות חוזרים גם לאחר שנים ארוכות כך שזכיין שבוחר במודל הזכיינות נהנה מכל אלה כבר מיומו הראשון בעסק. חשוב לחזור ולהדגיש כי הליך הזכיינות הוא בעצם שכפול עסק קיים. היזם יהנה משמו של בית העסק, הלוגו שלו, המנות או השירותים במדוייק ועוד על מנת לוודא שהשכפול יהיה מוצלח ללא פגיעה בשמו הטוב של בית העסק המקורי. כיום יש לא מעט בתי עסק העובדים בזכיינות בכל רחבי הארץ בפרט והעולם כולו בכלל כך שהמודל מוכיח את עצמו כחיובי לשני צדדי העסקה.

הכשרה ראשונית ומודל עסקי ברור – כך תבטיחו את הצלחתו של בית העסק שלכם

שנית, היזם שהחליט לבחור באפשרות של הקמת עסק במודל זכיינות נהנה מהכשרה ראשונית של בית העסק המצליח אותו הוא מבקש לשכפל. אז האם כדאי להיות זכיין אתם שואלים? מעבר ליתרונות שהוצגו מעלה חשוב להבין כי כל בית עסק שרוצה להתרחב ומציע ליזמים לשכפל את בית העסק שלו בניהולם בשיטת הזכיינות, חייב לוודא שהוא לא פוגע בשמו הטוב. דמיינו לעצמכם מצב בו בית עסק מצליח הציע ליזם חובב ללא כל ידע בסיסי בתחום זכיינות. היזם החובב נהנה משמו של בית העסק המצליח אך מספק שירותים או מוצרים ברמה ירודה בפער ניכר מהשירותים או המוצרים שבית העסק המקורי מספר. מקרה זה עלול לפגוע בשמו הטוב של בית העסק המקורי בגין העובדה הפשוטה ששמו מתנוסס גם מעל החנות של היזם הצעיר. הלקוחות רואים את השם והמותג ללא ידיעה כי מדובר בחנות זכיין, מה שגורם להם להשליך על כל הסניפים. לכן, כל זכיין מקבל הכשרה ראשונית שתסייע לו לעבוד נכון על פי כללי בית העסק המקורי בלבד. במידה ומדובר בעסק של מזון מהיר, בית העסק המקורי מלמד את היזם כיצד מכינים את כל המנות, באילו חומרים משתמשים, כמה זמן הכנה לכל מנה ועוד. במידה ומדובר בעסקי מתן שירות, בית העסק המקורי מלמד את הזכיין כמה זמן כל טיפול צריך לקחת, מהם הדגשים החשובים ביותר של הטיפולים ועוד. הכשרה מקצועית זו מאפשרת לכל זכיין ליהנות לא רק משמו הטוב של בית העסק המקורי, אלא גם מהכשרתו המקצועית ושאיפתו שיצליח.

הלוואות לזכיין – הכירו את הקרן להלוואות בערבות מדינה!

כל בית עסק המאפשר ליזם לבחור בו למודל זכיינות רוצה בכל מאודו שבית העסק החדש יצליח. זכיין של בית עסק נהנה מתמיכתו התמידית של בית העסק המקורי במטרה לקדם בצורה מיטבית כל זכיין חדש. אז אם גם לכם אפשרות זו נשמעת מעניינת, וודאי תשמחו לשמוע שיש עוד לא מעט יתרונות. כיום יש לא מעט אפשרויות של מתן הלוואה לזכיין הרוצה להקים עסק חדש בערבות המדינה. אחד מאפיקי ההלוואה הגדולים ביותר כיום עם תנאים נוחים במיוחד היא הלוואה בערבות המדינה. בתי עסקים קטנים בדרך כלל נופלים בין הכיסאות בכל הקשור לקבלת הלוואות בשל העובדה שהבנקים מגדירים אותם כבעלי סיכון גבוה ולכן לא ששים להעניק להם הלוואה. קרן להלוואות בערבות מדינה עשתה קצת סדר בכל הבלאגן כך שכיום ישנם בתי עסקים רבים שנהנים מהלוואות נוחות עם ריביות נמוכות. אפשרות זו של הלוואה בערבות מדינה מאפשרת גם ליזמים המעוניינים להקים בתי עסק חדשים ליהנות מלא מעט כסף שיסייע להם בהליך ההקמה. מתן הלוואה לזכיינות נחשבת לפשוטה במיוחד ובתנאים נוחים בשל העובדה הפשוטה שהסיכון במתן ההלוואה נמוך. לא מדובר על הקמת עסק חדש מאפס, כזה שלא ידוע אם יצליח או לא, אלא על שכפול חנות קיימת ומצליחה במיוחד, כך שאין כל סיבה לחשוש לכישלון שימנע ממקבל ההלוואה את האפשרות לעמוד בכל החזריו.

מודל עסקי ברור שמוכיח את עצמו כיעיל יעזור לכם לעבור את הועדה הבודקת מטעם המדינה

אז איך זה עובד? איך מקבלים הלוואות לזכיינות מהקרן להלוואות בערבות המדינה? ראשית, חשוב להבין כי הבנקים לא ממהרים להעניק הלוואות על סמך ערבות בעלמה של המדינה. חשוב להבין שהמדינה מעניקה לבנק סוג של תעודת ביטוח לכך שבית העסק יצליח לעמוד בכל החזריו, ובמידה ולא, המדינה תשלם כ 70% מסך ההלוואה. למה שהמדינה תקח את הסיכון הזה אתם שואלים? בדיוק לשם כך היא הקימה ועדה מקצועית שתגיע לכל בית עסק המעוניין בקבלת הלוואה לשדרוג העסק או הלוואה לזכיינות ותבחן את המודל העסקי. בחינה מעמיקה אודות כלל הנתונים הכלכליים, הביקוש וההיצע בשוק, המיקום הפיזי של החנות ועוד, הועדה תדע להעריך האם מדובר בבית עסק שיצליח לעמוד בכל החזריו או כזה שעתיד להיכשל, מה שיחייב את המדינה לשלם עבורו לא מעט כסף. במידה והועדה מתרשמת לחיוב מבית העסק ומאמינה שהוא אכן יכול לעבוד היטב, היא תסכים להעניק לבנק את ערבותה ובתמורה הבנק יעניק את ההלוואה לבית העסק. הקמת עסק במודל זכיינות מבטיח שהועדה תתרשם מכל המודע העסקי ואופן ההתנהלות של בית העסק, שהרי ישנן קבלות להצלחתו כך שאין סיבה לכישלונו. כיום יש בישראל לא מעט בתי עסקים המנוהלים בזכיינות כמו kfc זכיינות, זכיינות ארומה, זכיינות ריבר, זכיינות מקדונלדס, זכיינות מפעל הפיס, זכיינות דואר ישראל, זכיינות תחנת דלק, זכיינות מקס סטוק ועוד מבחר עשיר של רשתות מוכרות.

אש מה הזכיין עושה בתמורה לכלל היתרונות הללו? כל מה שאתם חייבים להכיר

אז מה הזכיין המאושר צריך לעשות בתמורה? ראשית לשלם דמי זכיינות חד פעמיים. כל בית עסק מצליח מוכר את שמו בסכום אחר בהתאם לרמת הצלחתו. ישנם בתי עסקים גדולים במיוחד בעלי שם טוב ולא מעט לקוחות שמוכרים את שמם תמורת מאות אלפי שקלים ולעומתם אחרים בתחילת דרכם שיסתפקו בכמה עשרות אלפי שקלים בלבד. מעבר לתשלום החד פעמי, הזכיין משלם גם דמי פרסום חודשיים ותמלוגים. כלל השלבים הללו מבטיחים הנאה של שני הצדדים מהמהלך העסקי ולכן אנו רואים את התנופה האדירה של כל עולם הזכיינות בשנים האחרונות. אם גם אתם רוצים לפתוח בית עסק וליהנות מהגב הרחב של בית עסק גדול ומצליח על כל המשתמע מכך, אפשרות זו של הקמת עסק במודל זכיינות יכול להתאים לכם. מודל הזכיינות מאפשר לכל יזם ליהנות מגב רחב, שם טוב, לא מעט לקוחות, הכשרה מקצועית וסיוע בכל הנדרש בכדי להביא את בית העסק להצלחה. בחירה נכונה תאפשר גם לכם ליהנות מכלל היתרונות הללו ועוד רבים נוספים כבר מיומכם הראשון בבית העסק.

 

 

ייעוץ לזכינות
פיתוח לזכיינות
זכיינות 1600
יעוץ לזכיינות
זכיינות למכירה 320
זכיינות מומלצת 210
זכיינות kfc 140
זכיינות ארומה 90
זכיינות ריבר 110
דרושים זכיינים ללא השקעה 70
זכיינות מקדונלדס 70
זכיין מפעל הפיס 140
זכיינות דואר ישראל 90
זכיינות ksp 70
גוד פארם זכיינות 50
עמלת זכיין מפעל הפיס 50
זכיינות תחנת דלק 70
זכיינות מקס סטוק 50
מקס סטוק זכיינות 50
ריבר זכיינות 70
זכיינות לרשתות 50
זכיינות סופר פארם 50
זכיינות מפעל הפיס טלפון 50
כמה עולה זכיינות 40
זכיינות מותגים 40
rebar זכיינות 40
זכיינות אופנה 40
סודוך זכיינות 40
kfc זכיינות 40
מקדונלדס זכיינות 40
דרוש זכיין 70
זכיינות זארה 20
עלות זכיינות kfc 30
זכיינות סודוך 30
זכיינות ללין 30
זכיינות ארומה למכירה 30
זכיינות סופר פארם למכירה 30
זכיינות פיצה האט 30
סופר פארם זכיינות 30
זכיינות מזון 20
רולדין זכיינות 30
זכיינות yellow 30
דואר ישראל זכיינות 20
מפעל הפיס זכיינות 30
זכיינות רולדין 20
זכיינות תרופות 20
זכיינות שילב 20
ארומה זכיינות 20
זכיינות rebar 10
האם כדאי להיות זכיין של מפעל הפיס 20
ksp זכיינות 20
זכיינות תפעולית 30
זכיינות פלורמר 20
זכיינות אוכל 10
יוסי מלכה זכיינות 20
זכיינות ארומה מחיר 20
פיצה האט זכיינות 20
זכיינים דרושים 20
מחיר זכיינות מפעל הפיס 20
זכיינות שופרסל 20
זכיינות ניו פארם 20
זכיינות am pm 20
b fresh זכיינות 20
הלוואה לזכיינות
הלוואות לזכיינות
הלוואה לזכיינים
הלוואות לזכיינים
הלוואה לזכיין
הלוואות לזכיין
זכיינות למכירה
זכיינות גולדה
זכיינות ישראל
זכיינות תחנת דלק
זכיינות באנגלית
זכיינות kfc
זכיינות סופר פארם
זכיינות למכירה בצפון
זכיינות מומלצת
זכיינות ריבר
זכיינות מקדונלדס
זכיינות דואר ישראל
זכיינות
קפה ג'ו זכיינות
עו"ד זכיינות
זכיינות ג'פניקה מחיר
זכיינות ג'וני קריספי
ג'נטלמן זכיינות
ג'וס פלאס זכיינות
ג'ט לק זכיינות
זכיינות של אלדו
מ.א.צ זכיינות וניהול בע"מ
יד 2 זכיינות
זכיין מפעל הפיס
זכיין תחנת דלק
זכיין kfc
זכיין דואר ישראל
זכיין גלידה גולדה
זכיין קפה קפה
זכיין ארומה ישראל
זכיין סופר פארם
זכיין מקדונלדס ישראל
זכיין איקאה בישראל
זכיין פירוש
זכיין איקאה ישראל
זכיין זארה ישראל
זכיין אדידס ישראל
זכיין נייקי ישראל
זכיינות למכירה יד 2
זכיינות למכירה בדרום
זכיינות למכירה בבאר שבע
זכיינות למכירה בכרמיאל
זכיינות למכירה גדרה
זכיינות למכירה בנהריה
זכיינות למכירה בנתניה
זכיינות גולדה טלפון
זכיינות גלידת גולדה
זכיינות ישראל כתובת
זכיינות ארומה ישראל
זכיינות לדואר ישראל
kfc ישראל זכיינות
זכיינים ישראל
זכיין ישראל
זכיינות מקדונלדס ישראל
זכיינות תחנת דלק טן
זכיינות תחנת דלק פז
זכיינות תחנת דלק עלות
זכיינות תחנת דלק סונול
זכיינות תחנות דלק
כמה עולה זכיינות תחנת דלק
איך אומרים זכיינות באנגלית
זכיינות ל kfc
זכיין kfc ישראל
עלות זכיינות kfc
זכיינות kfc בישראל
זכיינות סופר פארם למכירה
כמה עולה זכיינות סופר פארם
זכיינים סופר פארם
עלות זכיינות סופר פארם
זכיינות לרשת סופר פארם
להיות זכיין סופר פארם
זכיינות מומלצת על ידי המרכז לזכיינות
זכיינות של ריבר
זכיינות ריבר מחיר
זכיינות מקדונלדס בישראל מחיר
רשת מקדונלדס זכיינות
זכיינים דואר ישראל
זכיינות לסניף דואר ישראל
זכיינות רשת ג'וני קריספי
זכיינות אלדו
יד שניה זכיינות
יד 2 זכיינים
יד 2 עסקים זכיינות
זכיינות בתי קפה יד 2
זכיין מפעל הפיס ירושלים
זכיינות מפעל הפיס
זכיין של מפעל הפיס
כמה מרוויח זכיין מפעל הפיס
זכיינות מפעל הפיס טלפון
זכייני מפעל הפיס
עמלת זכיין מפעל הפיס
מחיר זכיינות מפעל הפיס
זכיין תחנת דלק פז
זכייני תחנות דלק
כמה מרוויח זכיין תחנת דלק
זכיין קפה קפה גרנד קניון
זכיין קפה קפה באר שבע
זכיינות קפה קפה
זכיינות קפה קפה מחיר
זכיינים קפה קפה
זכיינים של קפה קפה
זכיין מקדונלד'ס ישראל
מה פירוש זכיין
זכיינות זארה ישראל
האם כדאי להיות זכיין של מפעל הפיס

 

התקשר דילוג לתוכן