למי מתאים הפיתרון של Bizlend?

הפתרון שמספקת ביזלנד (Bizlend) מתאים לכל סוגי העסקים, בכל תחומי הפעילות ובכל גודל של עסק. כדאי לדעת שגם אם נתוני העסק אינם מאפשרים מתן אשראי אוטומטי בכל זאת תקבלו הצעות אחרות עם פתרונות מותאמים ספציפית עבור העסק שלכם וצרכי המימון שלו.


המערכת מבוססת על טכנולוגיה מתקדמת שמאפשרת בחינה מדוקדקת ומעמיקה, ובה בעת מהירה, של נתוני העסק, ולקבוע את רמת דירוג האשראי שלו - בין A ל-F, כש-A מעיד על הדירוג הגבוה ביותר ובהתאם הריבית על ההלוואה לעסק תהיה הנמוכה ביותר. חשוב לציין שגם עסקים בעלי דירוג אשראי נמוך יותר זוכים להצעות אטרקטיביות מבחינת הריבית, וזאת בזכות אותן טכנולוגיות מתקדמות שמבטיחות מזעור סיכונים מצד נותני הכסף. עוד כדאי לדעת בהקשר זה שעפ"י מחקר של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, הפועלת במסגרת משרד הכלכלה, אותם עסקים זעירים, קטנים ובינוניים, שמהווים את מרבית העסקים במשק(96 % מהעסקים מעסיקים עד 19 עובדים), נאלצים לשלם בבנק ריבית כפולה ביחס לעסקים הגדולים, כשבנוסף נרשמו שיעורי סירוב גבוהים יחסית מצד הבנקים כשהבקשה להלוואה או לאשראי עסקי הגיעה מעסק קטן או בינוני.


מה תוכלו לקבל דרך ביזלנד?

במסלול האשראי החוץ בנקאי ניתן לקבל אשראי של עד 1,000,000 ש"ח, מבלי להישען על האובליגו של העסק - מסגרת אשראי חוץ בנקאית שמרחיבה במידה משמעותית את האפשרויות העומדות בפני העסק ומהווה פתרון מימון אופטימלי לעסקים במגמת התרחבות או לעסקים שזקוקים לעזרה כדי לצלוח תקופה שבה תזרים המזומנים פגיע.


חשוב להדגיש שעבור אחד מכל 9 עסקים בארץ היעדר גישה לפתרונות מימון מהווה חסם עסקי ממשי, כך עפ"י נתוני הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים – עם Bizlend תוכלו לדלג בקלילות מעל החסם ולממש את מלוא הפוטנציאל של העסק שלכם.למה ביזלנד?

השם שלנו משקף חיבור בין עסקים (ביזנס) להלוואות (lend) ולכן השם באנגלית הוא Bizlend ולא bizland, ארץ של עסקים, מה גם שביזלנד הוא לא מדינה אחת אלא עולם שלם של הלוואות לעסקים ופתרונות אשראי.


על קבוצת אלוני האפט

קבוצת "אלוני האפט" הוקמה בשנת 2005 והיא כיום החברה הגדולה בישראל בתחום הייעוץ העסקי והפיננסי.

החברה נחשבת לפורצת דרך בתחום הייעוץ העסקי, גיוס האשראי והליווי הפיננסי בישראל. הקבוצה מעניקה ללקוחותיה, תחת קורת גג אחת, את כל הנדרש בתחום הפיננסי כולל ביזלנד – פלטפורמה חדשנית שמעניקה הלוואות לעסקים ומסגרות אשראי חוץ בנקאי בתנאים אטרקטיביים במיוחד.

קבל הלוואה